• چهارشنبه،25 مهر 1397
 • ورود
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 1299
    کد: 116142
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۱۰/۱۲
    در پی درخواست هنرمندان شرکت‌کننده در کارگاه‌ها، مدیریت امور هنری اعلام کرد

    مهلت دریافت آثار فراخوان اول بهار فیروزه‌ای، ۱۰ روز تمدید شد

    به دنبال درخواست هنرمندان متعددی که از کارگاه‌های موضوعی و نشست‌های دانشگاهی بهار فیروزه‌ای استقبال کرده و خواهان فرصت بیشتری برای طراحی آثار مطلوب بودند، فراخوان المانهای نوروزی 96 تمدید شد
    مهلت دریافت آثار فراخوان اول بهار فیروزه‌ای، ۱۰ روز تمدید شد

    به گزارش روابط عمومی مدیریت امور هنری شهرداری مشهد، به دنبال درخواست هنرمندان متعددی که از کارگاه‌های موضوعی و نشست‌های دانشگاهی بهار فیروزه‌ای استقبال کرده و خواهان فرصت بیشتری برای طراحی آثار مطلوب بودند، مهلت ارسال آثار فراخوان المانهای نوروزی به دبیرخانه بهار فیروزه‌ای ۹۶، به مدت ۱۰ روز تمدید شد.

    مدیر امور هنری شهرداری مشهد ضمن اعلام این خبر افزود: به این ترتیب هنرمندان عزیز می‌توانند آثار خود را از 25 دی ماه تا پایان وقت اداری ۲۷ دی‌ماه ۱۳۹۵به دبیرخانه جشنواره ارائه دهند.

    محمدجواد میری همچنین با دعوت از هنرمندان به توجه هرچه بیشتر به موضوعات، شرایط و چارچوب‌های جشنواره، تاکید کرد: امیدواریم این فرصت زمینه بیشتری فراهم کند تا هنرمندانی که دغدغه ایده‌های خوب و جامعی داشتند با نگرانی کمتری به تکمیل آثار خود ذیل محورهای موضوعی اعلام شده در فراخوان اول جشنواره بهار فیروزه‌ای ۹۶ بپردازند.

    وی همچنین با اعلام اینکه فراخوان المانها تنها فراخوان جشنواره بهار فیروزه‌ای نیست ادامه داد: هنرمندان می‌توانند با شرکت در فراخوان تزئینات شهری که به زودی منتشر خواهد شد نیز به ارائه آثار و ایده‌های خود اقدام کنند.

    برای مطالعه متن کامل فراخوان اینجا را کلیک کنید.

    تعداد بازدید: 1299
    ارزیابی
    امتیاز کسب شده در ارزیابی:
    ارزیابی این مورد:
    2 2
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط مدیریت امور هنری انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد