• جمعه،30 اردیبهشت 1401
 • ورود
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 689
    کد: 39523
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۳/۰۲/۱۱

    فراخوان فضاسازی مشهد درنیمه شعبان منتشر شد

    مدیر امور هنری شهرداری مشهد از انتشار فراخوان فضاسازی شهر مقدس مشهد در ایام مبارک شعبان خبر داد .
    فراخوان فضاسازی مشهد در نیمه شعبان منتشر شد
    به گزارش خبرنگار ما ، محمد هادی عرفان اظهار کرد : این فراخوان که به منظور دعوت از هنرمندان و علاقه مندان به هنر شهری منتشر شده است در قالب دو موضوع « شهروند منتظر» و« تمنای ظهور  » ارائه شده است .
    وی افزود : هنرمندان مهلت دارند تا 16 اردیبهشت ماه سال جاری آثار خود را به دبیرخانه ارسال نمایند و بلافاصاله بعد از آن مرحله ی داوری و اعلام اسامی منتخب می باشد که 17 اردیبهشت ماه از طریق سایت خانه هنرمندان اعلام خواهد شد .
    مدیر هنری شهرداری ضمن بیان این که آثار رسیده در یک مرحله و تنها بر اساس ماکت های ارسالی داوری خواهند شد،  ادامه داد : زمان دفاع از طرح ، تفاهم و عقد قرارداد نیز در روزهای  18 و 19اردیبهشت ماهمی باشد .
    به گفته ی وی بازه زمانی ساخت آثاراز  20  اردیبهشت ماه تا  18/3خرداد ماه تعیین شده است و تحویل خصوصی آثار نیز در روز  19خرداد ماه صورت میگیرد .
    عرفان تصریح کرد : نصب آثار منتخب در فضای شهری در 20خرداد ماه انجام می شود .
    وی در بخش دیگر سخنانش در خصوص شیوه ارسال آثار گفت: تهیه ماکت و  تنظیم برگه اطلاعات شخصی باید در مرحله نخست توسط هنرمند انجام شود و پس از ان مرحله ی تحویل ماکت و برگه اطلاعات شخصی است که می بایست تا تاریخ 16اردیبهشت ماه به دبیرخانه خانه هنرمندان ارائه گردد .
    مدیر امور هنری شهرداری مشهد از هنرمندان خواست تا در ارائه طرح و ایده، نکاتی همچون زاویه دید، متریال و ابعاد مشخص گردد. بهتر است اگر هنرمند مکان مناسبی را جهت جانمایی اثر خود پیشنهاد دارد ، از مکان مورد نظر عکس تهیه نموده و تصویر مونتاژ شده اثر را در مکان ، به دبیرخانه تحویل دهد .
    وی تاکید کرد : از هر هنرمند حداکثر 5 طرح پذیرفته می شود و شایسته است از ارسال آثار تقلیدی و کپی پرهیز شود.
    مهندس عرفان در پایان گفت : به دلیل محدودیت زمان، تاریخ و ساعت تحویل آثار به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.
    گفتنی است ] هنرمندان می توانند آثار خود را به نشانی: مشهد، کوهسنگی، انتهای خیابان شهید بهشتی، خانه هنرمندان ، تلفن : 125-8470124 تحویل دهند و از طریق   www.art.mashhad.ir     متن کامل فراخوان را دریافت نمایند .

    تعداد بازدید: 689
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط مدیریت امور هنری انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد