اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 372
    کد: 189842
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۱۰/۰۹
    به همت سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری انجام شد،

    فراخوان طراحی فضاآرایی مناسبتی

    این فراخوان جهت گرامیداشت مناسبت های ملی و مذهبی و استفاده از ایده های جدید و خلاقانه در فضا آرایی و آذین بندی سطح شهر منتشر شده است.
    فراخوان طراحی فضاآرایی مناسبتی
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد، طراحی قابلیت‌های جدید و خلاقانه جهت آذین‌بندی و فضاآرایی در مناسبت های ملی و مذهبی در سطح معابر، میادین و محورهای اصلی شهر همچنین ایجاد فضاسازی مناسب و ویژه در هر مناسبت برای کل شهر به صورت یکپارچه و متحد از جمله اهداف این فراخوان است. 
    مجموعه شهرداری مشهد در نظر دارد از توان و تجربه هنرمندان و متخصصین حوزه‌های هنرهای شهری در این زمینه بهره مند شود. از کلیه اساتید و هنرمندان گرانقدر دعوت به عمل می‌آید تا ایده و طرح‌های خود را با در نظر گرفتن بخش‌ها و شرایط مندرج در  فراخوان ارائه کنند.
    بخش‌های فراخوان طراحی فضاآرایی برای اعیاد، ایام سوگواری و مناسبت های ملی به صورت مشخص برای 32 نقطه اصلی شهر، خلق ایده های جدید جهت فضاآرایی مناسبت ها و ارائه ایده ای تکثیر شونده برای فضاآرایی کل شهر است.
    شهرآرایی، آذین‌بندی زینت و آرایش‌کردن دکان‌ها، بازارها و معابر سطح شهر در ایام جشن و شادمانی و فضاآرایی و فضاسازی در ایام غم و اندوه با پارچه، پرچم ریسه و از دیگر اقدامات برنامه‌ریزی شده در این فرخوان است که پس از دریافت طرح‌های هنرمندان در زمان مناسبت اجرا می‌شود.
    علاقه‌مندان می‌توانند تا تاریخ ۱ بهمن ماه جاری  فرم ثبت نام  را تکمیل و فایل با کیفیت طرح و تلفیق یا مونتاژ آن از زوایای مختلف و یا نمای سه بعدی طرح، به نحوی که تمام ابعاد و زوایای اثر، رنگ و بافت آن قابل تشخیص باشد، بارگذاری نمایند.
     
    تعداد بازدید: 372
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    3 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط مدیریت امور هنری انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد