اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 490
    کد: 190300
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۱۰/۱۵
    معاون شهردار و رئیس سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد خبر داد:

    انتشار فراخوان طراحی یادمان سردار رشید اسلام، «سپهبد شهید قاسم سلیمانی» در مشهد

    معاون شهردار و رئیس سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری از انتشار فراخوان طراحی یادمان سردار رشید اسلام، «سپهبد شهید قاسم سلیمانی» در مشهد خبر داد.
    انتشار فراخوان طراحی یادمان سردار رشید اسلام، «سپهبد شهید قاسم سلیمانی» در مشهد
    محمدمحسن مصحفی در این خصوص اظهار کرد: به منظور تکریم و پاسداشت سردار سرافراز اسلام و ایران، الگوی مبارزه و ایثار و اسوه حماسه و مقاومت «سپهبد شهید قاسم سلیمانی»، اداره هنری سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد فراخوان طراحی یادمان این شهید والامقام را منتشر می‌کند.
     
    وی افزود: هنرمندان مجسمه‌ساز، معمار و طراح می‌توانند طرح خود را در یکی از قالب‌های سردیس، تندیس و یا یادمان حجمی و دائم شهری طراحی و ارائه نمایند.
     
    معاون شهردار و رئیس سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری در ادامه گفت: ویژگی‌های مورد نظر برای ارائه طرح سردیس شامل ارتباط موضوعی و مفهومی ایده‌ها و طرح های ارائه شده است. 
     
    به گفته مصحفی، موضوع این فراخوان دلاورمردی و ولایت پذیری این سردار مبارز، حضور و جهاد در میدان وسیع مبارزه از دفاع مقدس تا دفاع از حرم اهل بیت(ع)، الگوگیری از شخصیت سردار به عنوان فرمانده بین المللی محور مقاومت و... است.
     
    بر پایه این خبر، ارائه مشخصات هنرمند، رزومه، سوابق و شرح مختصری(حداکثر یک صفحه) از توجیه طرح پیشنهاد شده و تکنیک اجراء و ملزومات ساخت در قالب فایل متنی به همراه تصاویر ارسال شود. همچنین داوری اولیه بر روی تصاویر آثار و داوری نهایی صرفا بر روی ماکت حجمی انجام می‌شود.
     
    شایان ذکر است، هنرمندان مجسمه‌ساز و طراح می‌توانند تصاویر خوانا از زوایای مختلف ماکت اثر پیشنهادی خود و یا طرح سه بعدی آن را تا 12بهمن ماه 1398 ار طریق فرم ذیل ارسال نمایند؛ شایان ذکر است هنرمندان می‌توانند در زمان تعیین شده با ارائه حداکثر 2 اثر در فراخوان شرکت نمایند.
     
     

                                                   فرم ثبت نام و ارسال اثر

     
     
                                                      دریافت متن فراخوان
     
     

     

    تعداد بازدید: 490
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 3
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط مدیریت امور هنری انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد