اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 210
    کد: 194320
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۱۲/۱۹

    با هنر شهری نشاط را به شهر بازمی‌گردانیم

    معاون فرهنگی و هنری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد از تحقق برخی فعالیت‌های جشنواره خانه بهار ۹۹ که با رعایت اصول پیشگیری از شیوع کرونا و با هدف کاهش استرس و افزایش نشاط عمومی در شهر انجام می‌شود، خبرداد.
    با هنر شهری نشاط را به شهر بازمی‌گردانیم
    صدرا مذهب یوسفی درباره نحوه ادامه فعالیت‌های جشنواره خانه بهار ۹۹ با توجه به شیوع بیماری کرونا گفت: در شرایط بغرنج کنونی، افزایش امید و نشاط عمومی اهمیت ویژه‌ای دارد و ضروری است حرکت‌هایی در راستای ایجاد نشاط و شور اجتماعی صورت گیرد. از این رو تلاش کردیم آن بخش از رویدادهای خانه بهار ۹۹ را که هیچ منافاتی با اصول پیشگیری از شیوع بیماری ویروسی کرونا ندارد، مانند نقاشی دیواری و نصب المان‌ها را که از ماه‌ها قبل کار ساخت آنها شروع شده است، به صورت محدود و حفاظت‌شده محقق سازیم. 
     
    دبیر جشنواره خانه بهاره با اشاره به اینکه زدودن فضای متشنج و استرس‌زای حاکم بر شهر یکی از اولویت‌های مدیریت شهر است، تصریح کرد: در کنار انجام اقدامات محدود و حفاظت شده هنری، آن دسته از هنرمندانی که به دلیل رعایت اصول بهداشتی نتوانستند طرح‌های خود را طبق جدول زمانی قبلی تحویل دهند، از پرداخت جریمه مندرج در قرارداد معاف شده‌اند.
    تعداد بازدید: 210
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 1
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط مدیریت امور هنری انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد