• چهارشنبه،28 مهر 1400
 • ورود
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 335
    کد: 200666
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
    به منظور پاسداشت مقام شهدا صورت گرفت؛

    فراخوان طراحی دیوارنگاری ویژه شهدا منتشر شد

    سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد به منظور ارج نهادن به شهیدان و ایجاد فضای بصری در شهر فراخوان طراحی دیوارنگاری ویژه شهدا (روشنای شهر 3) را منتشر کرد.
    فراخوان طراحی دیوارنگاری ویژه شهدا (روشنای شهر 3) منتشر شد

     به گزارش روابط عمومی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد، موضوع این فراخوان با عنوان «روشنای شهر 3»، ترسیم سیما و رشادت های شهدای انقلاب اسلامی ( جنبه روایی و داستانی موضوع)/ شهدای دفاع مقدس/ شهدای مدافع حرم است.

     
    از جمله نکات مهم در طراحی این فراخوان، خلاقیت در طراحی، نگاه، فرم و زاویه دید نو به موضوع، جامعیت طرح و رعایت اصول و مبانی دیوارنگاری با توجه به قابلیت‌های محیط و منظر شهری، تلفیق، ترکیب فضای سنتی و مدرن می‌باشد. همچنین استفاده از شاخه‌های مختلف ترسیم (نقاشی، نگارگری، تصویرسازی نسخ خطی و تاریخی، نقاشی‌خط و پرداختن به جنبه روایی و داستانی موضوع از دیگر نکات مورد نظر در طراحی است.
     
    هنرمندان می‌توانند در طراحی موضوعات فراخوان از فرازهای مهم زندگی، فعالیت‌های شاخص، عملیات‌های خاص، مکان دفاع و محل شهادت شهیدان بهره گیرند. 
     
    آثار ارائه شده باید مطابق با مشخصات دیوارو شخصیت‌های مندرج در جدول منتشر شده که به صورت پیوست آمده است باشد.دریافت طرح های هنرمندان از طریق ثبت نام و ارسال طرح تا تاریخ 28 تیرماه جاری در همین سایت و لینک زیر انجام می گردد.
     
    توصیه می گردد برای ثبت موفق اثر در سایت متن فراخوان و راهنمای ارسال آثار را به صورت کامل مطالعه نمایید. در صورت نیاز به راهنمایی و کسب اطلاعات بیشتر با شماره  38413900  تماس حاصل فرمایید.
     
            
        

     

    تعداد بازدید: 335
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط مدیریت امور هنری انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد