اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 128
    کد: 206608
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
    به همت سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد صورت گرفت؛

    کارگاه هنر شهری با عنوان « از ایده تا اجرا » برگزار می شود

    مدیر امور هنری شهرداری مشهد گفت: به همت این مدیریت؛ مجموعه نشست و کارگاه عملی راهکارهای ارائه هنری شهری با عنوان « از ایده تا اجرا » برگزار خواهد شد.
    کارگاه هنر شهری با عنوان « از ایده تا اجرا » برگزار می شود

    رئیس اداره امور هنری سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد گفت: به همت این مدیریت؛ مجموعه نشست و کارگاه عملی راهکارهای ارائه هنری شهری با عنوان « از ایده تا اجرا » برگزار خواهد شد.

     

    به گزارش روابط عمومی اداره امور هنری مشهد، بهزاد چوپانکاره افزود: این کارگاه از سلسله برنامه های مشهد 1400 است که با همکاری انجمن علمی گرافیک موسسه آموزش عالی فردوس در موضوعات سازه های موقت، تزئینات و نورپردازی شهری توسط شراره جنگجو از اساتید این دانشگاه به صورت مجازی و حضوری تدریس خواهد شد.

    وی تصریح کرد: شهرشناسی از دیدگاه گرافی شهری، بررسی چالش ها، راهکارها و الزامات طراحی و خلق ایده های قابل اجرا، بررسی آثار اکران شده شهری، اهمیت بومی سازی ایده ها، اجرای صحیح ایده ها و جانمایی در نقاط شهر و ساخت ماکت و ویژگی های یک ماکت صحیح و موفق از جمله بخش های آموزشی این کارگاه آموزشی است.

    چوپانکاره یادآور شد: کارگاه های آموزشی 28 و 29 مهرماه به صورت مجازی و کارگاه آموزشی 30 مهرماه به صورت حضوری در محل فرهنگسرای کودک و آینده در محل بوستان کوهسنگی از ساعت 9 تا 17 برگزار خواهد شد.

    تعداد بازدید: 128
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط مدیریت امور هنری انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد