اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 346
    کد: 207140
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۹/۰۸/۱۱
    معاون هنری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد خبر داد:

    انتشار فراخوان ملی دیوارنگاری پیامبر اعظم (صلی الله علیه و آله و سلم)

    معاون هنری سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد از انتشار فراخوان ملی دیوارنگاری پیامبر اعظم (ص) در پی اهانت به این شخصیت والامقام جهان اسلام خبر داد.
    معاون هنری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد خبر داد:

    به گزارش روابط عمومی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد، صدرا یوسفی در این خصوص گفت:

    شهرداری مشهد با هدف تکریم شخصیت آسمانی و وحدت‌آفرین پیامبر والامقام اسلام(ص)، همزمان با ایام هفته وحدت و سالروز میلاد ایشان، اقدام به انتشار این فراخوان ملی کرده و از کلیه هنرمندان و اساتید هنرهای تجسمی برای طراحی و خلق آثار بدیع و خلاقانه با محوریت موضوعات ذیل دعوت به عمل می آوریم.

    وی در خصوص موضوعات فراخوان گفت: بازنمایی هنرمندانه ویژگی های والای شخصیتی رسول اکرم (ص) به عنوان الگوی اخلاقی مسلمانان جهان، ترسیم و تجسم ابعاد وحدت آفرین و جهانی شخصیت پیامبر (ص) در دعوت به صلح و دوستی و برادری در جهان و بهره گیری از داستان ها و روایات و احادیث دینی  و کلام بزرگان در معرفی ابعاد زندگی و شخصیت پیامبر (ص)، محورهای موضوعی است که هنرمندان می توانند این راستا آثار خود را ارسال کنند.

    معاون هنری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد در خصوص نحوه و تاریخ  ارسال طرح ها گفت: هنرمندان ابتدا باید در سایت خانه هنرمندان اقدام به ثبت نام و تکمیل فرم کرده و آثار خود را با فرمتJPG  و با کیفیت dpi300  بارگذاری نمایند ضمن اینکه مهلت ارسال آثار تا پایان وقت اداری 30 آبان ماه 99 می باشد.

     

    * توصیه می گردد برای ثبت موفق اثر در سایت متن فراخوان و راهنمای ارسال آثار را به صورت کامل مطالعه نمایید. در صورت نیاز به راهنمایی و کسب اطلاعات بیشتر با شماره  38413900  تماس حاصل فرمایید.
     
     
     

     

    تعداد بازدید: 346
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط مدیریت امور هنری انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد