اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 76
    کد: 208932
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۹/۰۹/۳۰
    با حضور جمعی از مسئولین صورت گرفت؛

    رونمایی از مجسمه های جلوخان آرامگاه فردوسی

    شهردار مشهد گفت: امروز شاهد افتتاح مسیر دسترسی جلوخان آرامگاه فردوسی به کهن دژ و رونمایی بخشی از مجسمه های فاخر شخصیت های شاهنامه بودیم که سعی می کنیم تا پایان سال با هماهنگی که با وزیر میراث فرهنگی و توجه استاندار انجام شد، تا پایان سال جلوخان را به بنای تاریخی هارونیه متصل کنیم.
    با حضور جمعی از مسئولین صورت گرفت؛

     به گزارش اداره هنری سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد، محمدرضا کلائی درحاشیه این مراسم گفت: تمام تلاش مدیریت شهری مشهد این بوده است تا فرهنگ و آثار فرهنگی را در تمام نقاط شهر از جمله منطقه تاریخ توس مورد توجه قراردهد.وی اضافه کرد: طی این مدت جلوخان آرامگاه فردوسی به وسعت 7هکتار و همچنین مسیر  دسترسی به کهن دژ اجرا شده است و سعی می کنیم مجموعه فعالیت های عمرانی در محدوده آرامگاه فردوسی را تا نوروز به بهره برداری برسانیم .
    کلائی با بیان اینکه در کنار اجرای این پروژه ها امروز شاهد رونمایی ازسه مجسمه از شخصیت های شاهنامه بودیم، اظهارکرد: امیدواریم پنج مجسمه دیگر نیز به مرور تا پایان سال و اوایل سال آینده در جلوخان آرامگاه فردوسی نصب شود.
    وی افزود: تاکنون بیش از 90میلیارد تومان برای اجرای پروژه های مختلف در محدوده تاریخی توس هزینه کرده ایم که تا پایان سال 30 میلیارد تومان دیگر نیز هزینه خواهد شد.

    تعداد بازدید: 76
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط مدیریت امور هنری انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد