اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 50
    کد: 210503
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۹/۱۱/۱۱
    رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد در مراسم افتتاح اولین دوسالانه ملی نقاشی شاهنامه فردوسی:

    اقدامات حوزه فرهنگی و اجتماعی طی 3 سال اخیر، اقداماتی بی‌نظیر و بی‌بدیل بوده است

    رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد گفت: اقداماتی که این روزها در حوزه فرهنگی و اجتماعی شهر مشهد شکل گرفته، اقداماتی بی‌نظیر، بی‌بدیل و برخی نیز کم‌نظیر بوده و ریل‌گذاری‌ها و پایه‌گذاری‌های صورت گرفته به نحوی است که کارآمدی و اثربخشی آن را آیندگان به نیکی قضاوت خواهند کرد.
    رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد در مراسم افتتاح اولین دوسالانه ملی نقاشی شاهنامه فردوسی:

     به گزارش روابط عمومی سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد، احسان اصولی در مراسم افتتاح اولین دوسالانه ملی نقاشی شاهنامه فردوسی ضمن تبریک پیش رو بودن آغاز دهه مبارک فجر و میلاد حضرت فاطمه زهرا(س)، اظهارکرد: از تمامی همکاران سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد که نجیبانه و مسرانه، اهداف و سیاست‌ها و برنامه‌های تبیین شده از سوی شورای شهر و کمیسیون فرهنگی و اجتماعی را دنبال می‌کنند، کمال تقدیر و تشکر را داریم.

    وی با بیان اینکه اقداماتی که این روزها در حوزه فرهنگی و اجتماعی شهر مشهد شکل گرفته، اقداماتی بی‌نظیر، بی‌بدیل و برخی نیز کم‌نظیر است، گفت: ریل‌گذاری‌ها و پایه‌گذاری‌های صورت گرفته به نحوی است که کارآمدی و اثربخشی آن را آیندگان به نیکی قضاوت خواهند کرد.

    رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد در ادامه با اشاره به دوسالانه ملی نقاشی شاهنامه فردوسی، افزود: این نمایشگاه یکی از اقداماتی بوده که براساس سیاست‌‌گذاری‌های شورای پنجم به اجرا درآمده و شایسته تقدیر است.

    اصولی با بیان اینکه اثر اقدامات و سیاست‌گذاری‌های فرهنگی را در دهه‌ها و صده‌ها می‌توان یافت، تصریح کرد: آنچه از ابتدای فعالیت شورای پنجم تاکنون پایه‌گذاری شده، آثار و نتایج خود را در سال‌های آینده نشان می‌دهد و خیر و برکات آن شامل حال مردم می‌شود.

    تعداد بازدید: 50
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 1
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط مدیریت امور هنری انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد