اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 111
    کد: 210955
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۹/۱۱/۲۱
    جانشین قرارگاه شمال شرق نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران؛

    یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی ما، فرهنگ ایثار و شهادت است

    جانشین قرارگاه شمال شرق نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی ما، فرهنگ ایثار و شهادت است. فرهنگ ایثار و شهادت ضرورتی است که هرگز نباید آن را فراموش کنیم.
    جانشین قرارگاه شمال شرق نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران؛

    به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد، امیر مرتضی محمدی در مراسم رونمایی از نقاشی دیواری شهید صیادشیرازی در مجمتع یاس در توس مشهد، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران دستاوردهای بزرگی برای کشور عزیزمان ایران داشت و در همه زمینه ها از جمله فرهنگی، سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و دفاعی اقدامات ارزنده ای انجام داده است.
    وی افزود: یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی ما، فرهنگ ایثار و شهادت است. فرهنگ ایثار و شهادت ضرورتی است که هرگز نباید آن را فراموش کنیم.
    جانشین قرارگاه شمال شرق نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران بیان کرد: اگر فرهنگ ایثار و شهادت به درستی بیان شود، یقیننا تقویت باورهای دینی و ملی را در پی خواهد داشت.
    محمدی تصریح کرد: فرهنگ ایثار و شهادت و تبیین آن، باعث می شود که جوانان عزیز ما و آینده سازان ممکلت یاد بگیرند که چگونه بر مشکلات فائق شوند. همانگونه که شهیدان و پیشکسوتان ما با وجود تمام سختی ها و دشمنان خارجی توانستند بر مشکلات غلبه کنند.
    وی تاکید کرد: هر آنچه که ما در امنیت، عزت و افتخار کشور داریم، مدیون شهیدان و امام (ره) هستیم. در فرهنگ ایثار و شهادت با تبیین راه و روش شهدا، دین خود را نسبت به شهیدان ادا خواهیم کرد.
    جانشین قرارگاه شمال شرق نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: فرهنگ ایثار و شهادت باعث می شود که جوانان این سرزمین به روحیه ایثار و فداکاری توجه خاصی مبذول کنند.

    محمدی اضافه کرد: تببین فرهنگ ایثار و شهادت، باعث تقویت روحیه نیروهای مسلح می شود، سربازان و کارکنان نیروهای مسلح که امروز وظیفه تامین امنیت کشور را بر عهده دارند و امروز در سایه لطف و عنایت خداوند و رهبر عزیزمان توانسته اند این نقش را به خوبی ایفا کنند.

    وی ضمن تقدیر و تشکر از سازمان های فرهنگی و اجتماعی شهرداری بابت اجرای فعالیت های فرهنگی در سطح شهر، عنوان کرد: در همه کشورهای فاتح جنگ، بعد از پایان جنگ بناها و یابودهایی برای افتخار آفرینان خود، می سازند که در کشور ما نیز در این سال ها توجه خاصی به این امر صورت گرفته است.
    جانشین قرارگاه شمال شرق نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه اگر امروز در دوران صلح و امنیت قرار داریم، مدیون شهیدان بزرگوار هستیم؛ گفت: شهید صیاد شیرازی شخصیتی مانوس به قرآن داشت، او شخصیتی ولایتمدار داشت.

     

    تعداد بازدید: 111
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط مدیریت امور هنری انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد