اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 52
    کد: 210956
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۹/۱۱/۲۱
    رییس اداره هنری سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد؛

    به وجود شهیدان بزرگ کشورمان می بالیم

    رییس اداره هنری سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد گفت: به وجود شهیدان بزرگ کشورمان می بالیم امید داریم ما نیز رهرو راه این عزیزان و رهبر انقلاب اسلامی ایران باشیم.
    رییس اداره هنری سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد؛

    به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد، بهزاد چوپانکاره در مراسم رونمایی از نقاشی دیواری شهید صیادشیرازی بر مجتمع یاس در توس مشهد، اظهار کرد: در کشور ما ایران شهیدان تلاش زیادی برای این انقلاب کردند و تلاش ما این بوده با اقدامات خود یاد و خاطره این شهیدان را گرامی برداریم.
    وی افزود: حضور هنرمندان و نقاشان در کنار ما بسیار ارزشمند بود و ما توانستیم به کمک این دوستان این شهید بزرگوار را ترسیم کنیم تا مردم با عبور و مرور در این منطقه یاد و خاطر این شهید را زنده نگه دارند.
    رییس اداره امور هنری سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد بیان کرد: ما به وجود شهیدان بزرگ کشورمان می بالیم امید داریم ما نیز رهرو راه این عزیزان و رهبر انقلاب اسلامی ایران باشیم.
    گفتنی است امروز در انتهای برنامه های فرهنگی صورت گرفته توسط سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد، از سردیس شهید اندرزگو در خیابان خسروی ابتدای خیابان اندرزگو رونمایی شد.

    تعداد بازدید: 52
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط مدیریت امور هنری انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد