اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 90
    کد: 211458
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۹/۱۲/۰۵
    معاون فرهنگی و هنری سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد:

    مدیریت شهری به آثار فرهنگی و هنری نگاهی حمایتی دارد

    معاون فرهنگی و هنری سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد گفت: مدیریت شهری در کنار شورای پنجم همواره در این سال ها به مقوله فرهنگ و هنر شهر نگاهی حمایتی داشته است.
    معاون فرهنگی و هنری سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد:

     به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد، صدرا یوسفی در مراسم رونمایی از مستند داستانی شاهنامه فردوسی در محل سینما هویزه گفت: در نگاه و سیاست های این دوره شهرداری مشهد، توجه عمیق به مسائل فرهنگی و هنری همواره در دستور کار قرار داشت به صورتی که حمایتی درخور و ویژه از هنرمندان و هنرآنها را بتوانیم انجام دهیم و ساخت فیلم مستند داستانی شاهنامه فردوسی نیز یکی از این حمایت ها به شمار می رود.

    وی تصریح کرد: از آثار هنری نظیر مجسمه سازی، نقاشی، سینما و آثار مستند که در چند سال گذشته به آن توجه شده است حمایت های خوبی کرده ایم به صورتی که هنرمندان زیادی به منظور ساخت آثار خود درخواست حمایت از شهرداری را دارند.

    وی اضافه کرد: پیرو همین دیدگاه و سیاست فرهنگی، فیلم مستند داستانی شاهنامه فردوسی با مشقت زیادی ساخته شد و هم اکنون شاهد این هستیم که از کیفیت خوبی برخوردار است.

    یوسفی یادآور شد: نگاه عمیق و جدی به موضوع شاهنامه به عنوان یکی از داشته ها و یکی از مزایای زبان فارسی توسط شهرداری مشهد سبب روی دادن چنین رویدادهایی می شود و قطعا این اقدامات را به فال نیک خواهیم گرفت.

    تعداد بازدید: 90
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط مدیریت امور هنری انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد