اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 199
    کد: 211759
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۹/۱۲/۱۴
    معاون فرهنگی و هنری سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد:

    منتخبان بخش پوستر جشنواره خانه بهار مشهد 1400 مشخص شدند

    معاون فرهنگی و هنری سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد گفت: بخش پوستر جشنواره هنرهای شهری خانه بهار " مشهد 1400" با سه موضوع "مشهد پایتخت معنوی ایران"، "مشهد شهر ادبیات" و "مشهد شهر گفتگو" منتخبان خود را شناخت.
    رئیس اداره هنری سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد:

    به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد، صدرا یوسفی افزود: پس از انتشار فراخوان بخش پوستر جشنواره هنرهای شهری خانه بهار " مشهد 1400" تعداد 110 هنرمند از اقصی نقاط کشور اقدام به ارسال 274 اثر به دبیرخانه این جشنواره کردند که با تصمیم هیات داوران ۳ اثر به صورت مشترک به عنوان اثر برگزیده معرفی شدند؛ بدین ترتیب لوح تقدیر اثر برگزیده به ترتیب حروف الفبا به ساره ارباب معروف از تهران، مصطفی برجی از قم و مسعود شاکری از مشهد تعلق گرفت.

    وی تصریح کرد: همچنین میلاد شعبانی، ناهید جلالیان فرد، داود صفری، محمدرضا آراسته شورابی، ارشیا شایسته تبار، رضوان جهانی، محمد متولی، غزاله عرفانی خانه قاهی، بهروز شریفی و مریم جعفری شایسته تقدیر شناخته شدند.

    یوسفی ادامه داد: پوستر وسیله ای برای ارتباط بین پیام دهنده و پیام گیرنده است و اهمیت این وسیله بیشتر از این جهت است که در کوتاهترین زمان در عین اختصار کلام، بهترین پیام و تأثیر را روی تعداد زیادی بیننده بر جای می گذارد، پوستر همواره نقش متفاوتی در هنر بازی می ‌کند و شاید اصلی ترین تفاوت پوستر با دیگر بخش ‌های هنرهای تجسمی در نوع بیان و کارکرد آن باشد؛ البته می‌ توان نام عمومی ‌ترین و شاید مردمی ‌ترین بخش از هنرهای تجسمی را نیز به آن اطلاق کرد.

    یادآور می شود، فرزاد ادیبی، هما دلورای و مجید کاشانی اعضای هیات داوران و محراب اسدخانی دبیری این بخش از جشنواره را بر عهده داشتند.

    تعداد بازدید: 199
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط مدیریت امور هنری انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد