اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 192
    کد: 212268
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۹/۱۲/۲۷
    همگام با بهار صورت گرفت؛

    سه هزار و 500 اثر در چهارمین دوره از جشنواره خانه بهار

    رییس اداره امور هنری سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد گفت: تمامی زیبایی های بصری که برای استقبال از بهار در مشهد شکل گرفته است، می تواند نقش موثری در ایجاد پویایی و سرزندگی ایفا کند.
    همگام با بهار صورت گرفت؛

      به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، بهزاد چوپانکاره در خصوص آیین نوروز و بحث های استقبال از بهار 1400، اظهار کرد: در شرایط کنونی جامعه امروزی و درگیری دنیا با ویروس منحوس کرونا، نوروز می تواند کمی انرژی و طراوت به شهر ببخشد.
    وی ادامه داد: با توجه به آنکه بهار 99 نیز جامعه درگیر کرونا بود، عملا طراوت و شادابی در شهر برای مردم مانند گذشته قابل لمس نبود.
    رییس اداره امور هنری سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد بیان کرد: از این رو تیم مدیریت شهری و سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد در سال جاری تمامی تلاش های خود را بر این بست که مردم در سال 1400 بدون نگرانی کمتری نسبت به سال گذشته از حال و هوای شهر و دیدن گلگاری ها و المان های سطح شهر و... لذت ببرند.
    چوپانکاره تصریح کرد: تمامی زیبایی های بصری که برای استقبال از بهار در مشهد شکل گرفته است، می تواند نقش موثری در ایجاد پویایی و سرزندگی ایفا کند.
    وی با بیان اینکه در سال جاری چهارمین دوره از جشنواره خانه بهار در دستور کار مدیریت هنری سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد قرار گرفت، تاکید کرد: در این جشنواره 700 هنرمند و سه هزار و 500 اثر پذیرفته شد که این امر بسیار ارزشمند است.

    تعداد بازدید: 192
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    1 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط مدیریت امور هنری انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد