اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 147
    کد: 212554
    تاریخ انتشار:
    ۱۴۰۰/۰۱/۰۳
    معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد خبرداد؛

    اجرای بیش از 15 هزار متر مربع نقاشی دیواری بهاره در سطح مناطق مشهد

    معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد از اجرای 15 هزار و 162 متر مربع نقاشی دیواری بهاره در سطح مناطق خبرداد.
    معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد خبرداد؛

    محمدحسین مصحفی با بیان این مطلب، اظهار کرد: یکی از جنبه های زیبا و هنری اجرا شده در سطح شهر در راستای استقبال از بهار اجرای دیوار نگاری متفاوت در شهر است‌.
    وی با بیان اینکه اجرای نقاشی دیواری در سطح شهر به زیباسازی و فضاسازی شهری کمک زیادی می کنند، افزود: همچنین این اقدام باعث افزایش روحیه شهروندان و ایجاد حس پویایی در شهر می شود.
    معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد با بیان اینکه در سال جاری برای بحث استقبال از بهار 15 هزار و 162 متر مربع نقاشی دیواری در سطح مناطق اجرا شده است، خاطرنشان کرد: از این رقم هشت هزار و 224 متر آن در سطح یک و 6 هزار و 938 متر در سطح دو با موضوع طبیعت خراسان اجرا شده است.
    مصحفی گفت: گفتنی است که در سطح منطقه یک پنج اثر، در منطقه دو 2 اثر، در منطقه سه 2 اثر، در منطقه چهار دو اثر، در منطقه پنج سه اثر در منطقه 6 یک اثر، در منطقه هشت یک اثر، در منطقه 9 یازده اثر، در منطقه 10 سه اثر، در منطقه 11 سه اثر و در منطقه 12 دو اثر اجرا شده است.
    وی اضافه کرد: عمده ترین موضوعات اجرای این آثار ‌شامل داستان‌هایی از شاهنامه، طبیعت جاری، گونه های گیاهی خراسان، باغ انار، نوای خراسانی، طبیعت شاد و خانواده و عید دیدنی تلفنی و... است.

    تعداد بازدید: 147
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط مدیریت امور هنری انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد