اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 191
    کد: 212559
    تاریخ انتشار:
    ۱۴۰۰/۰۱/۱۰
    معاون فرهنگی و هنری سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد؛

    یکی از مهم‌ ترین دغدغه‌ های مدیریت شهری، ارتقا کیفی فعالیت‌ های هنری از نظر محتوا و کیفیت است

    معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد گفت: یکی از مهم‌ ترین دغدغه‌ های مدیریت شهری، ارتقا کیفی فعالیت‌ های هنری از نظر محتوا و کیفیت بوده و تمامی تلاش خود را بر این بسته ایم که با این دغدغه کلیه اقدامات فرهنگی خود را در سطح شهر پیاده سازی کنیم.
    معاون فرهنگی و هنری سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد؛

     محمد محسن مصحفی در خصوص چهارمین جشنواره خانه بهار مشهد، اظهار کرد: چهارمین جشنواره هنرهای شهری خانه بهار مشهد 1400 مبتنی بر اهداف، مفاهیم و محورهای متنوع جهت استفاده از ظرفیت هنرمندان حوزه‌های متنوع برگزار می‌شود.وی افزود: همچنین بخش ویژه جشنواره خانه بهار به سه موضوع آذین بندی، گلستان و چراغانی و نورآرایی می پردازد.
    مصحفی بیان کرد: ایجاد روحیه در شهر به وسیله یادمان ‌های شهری، دیوارنگاری، نمایش ‌های خیابانی و گرافیک از وظایف ما بوده و ما همواره در سازمان فرهنگی و اجتماعی در صدد خواهیم بود با برگزاری جشنواره خانه بهار در هرسال و انجام اقدامات فرهنگی در سطح شهر علی الخصوص در دوران کرونا به شهر طراوت ببخشیم.
    معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد با بیان اینکه 56 المان و 39 نقاشی دیواری در کنار 150 المان بازآفرینی شده در شهر برای استقبال از 1400 در نظر گرفته شده است، تاکید کرد: امید داریم با انجام این اقدامات در سطح شهر نوروز حس پویایی و سرزندگی را برای مردم ایجاد کنیم.
    وی عنوان کرد: یکی از مهم‌ ترین دغدغه‌ های مدیریت شهری، ارتقا کیفی فعالیت‌ های هنری از نظر محتوا و کیفیت بوده و تمامی تلاش خود را بر این بسته ایم که با این دغدغه کلیه اقدامات فرهنگی خود را در سطح شهر پیاده سازی کنیم.

    تعداد بازدید: 191
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط مدیریت امور هنری انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد