• شنبه،31 اردیبهشت 1401
 • ورود
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 497
    کد: 13490
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۱/۰۷/۲۳
    مدیر امورهنری شهرداری مشهد

    آثار هنری مناسبتی مشهد جمع آوری شد

    یادمانهای موقت دهه کرامت و هفته دفاع مقدس جمع آوری شد.
    آثار هنری مناسبتی مشهد جمع آوری شد

    مدیر امور هنری شهرداری مشهد گفت : یادمان های موقت و آثار هنری که همزمان با دهه کرامت و هفته بزرگداشت دفاع مقدس در خیابان های اصلی شهر مقدس مشهد جانمایی شده بود ،‌بعد از پایان این مناسبت ها از سطح شهر جمع آوری گردید تا به مکان های مناسب برای نمایش مجدد انتقال داده شود .
    به گزارش خبرنگار ما ،‌هادی مظفری اظهار داشت : به منظور استفاده بهتر از آثار هنری شهری ،‌پس از بررسی های انجام شده یادمان های موقت در نقاط مختلف سطح شهر گسترده خواهد شد و یا در نمایشگاه ها و اماکن مشخصی به صورت دائم باقی خواهند ماند .
    وی تصریح کرد :در همین راستا یادمان هایی که به بهانه بزرگداشت ایام دفاع مقدس ساخته شده بود ،‌در بهشت رضا و در قطعه شهدا جانمایی مجدد می گردند .
    به گفته وی دیگر آثار متناسب نیز در نمایشگاهی با عنوان « جبهه همین نزدیکی ..» برای بازدید عمومی و دائمی مردم به نمایش در می آید .
    مظفری خاطرنشان کرد تعدادی از آثار هنری دفاع مقدس هم در مجتمع آیه ها واقع در بزرگراه شهید کلانتری به صورت همیشگی ماندگار خواهد شد.
    مدیر امور هنری شهرداری مشهد ادامه داد: آثار متناسب با دهه کرامت و دارای مضامین عرفانی و معنوی نیز با هدف گسترش فضایی معنوی در نقاط مختلف شهر به صورت پراکنده جانمایی می شوند تا حال و هوای روحانی به مشهدالرضا (ع) بخشیده شود .
    وی تاکید کرد: علاوه بر نقاط مختلف سطح شهر ،‌دیگر آثار هنری دهه کرامت در فرهنگسرای زیارت واقع در بوستان وحدت جانمایی مجدد خواهد شد و بخشی از آنان نیز بنا به درخواست شهرداری ها ،‌به شهرستان ها ی اطراف انتقال داده خواهد شد
     

    تعداد بازدید: 497
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط مدیریت امور هنری انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد