• سه شنبه،27 اردیبهشت 1401
 • ورود
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 657
    کد: 14602
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۱/۰۸/۰۳
    با انجام داوری بر روی نقاشی های اجراشده ؛

    سه دیوارنگاری برتر مشهد معرفی می شوند

    با انجام داوری بر روی طرح های اجرا شده بر روی 50 دیوار سطح شهر ،‌ نخستین جشنواره دیوارنگاری مشهد مراحل نهایی خود را طی خواهد کرد .
    سه دیوارنگاری برتر مشهد معرفی می شوند
    به گزارش خبرنگار ما ،‌دبیر این جشنواره در گفتگویی اظهار داشت :‌ فردا 4 آبان ماه ،‌ کار بررسی دیوارهایی که نقاشی دیواری بر روی آنان انجام شده است ،‌با حضور اعضای هیات داوری و مسئولین و کارشناسان خانه هنرمندان مشهد انجام خواهد شد .
    مریم مهدوی هیئت داوران این جشنواره را اساتیدی همچون دکتر ایرج اسکندری، دکتراصغرکفشچیان مقدم،دکتر عبدالمجیدحسینی راد ذکر کرد .
    ‌وی افزود : پس از داوری و انتخاب طرح های برتر بر اساس پارامترها و معیارهای از قبل تعیین شده ی جشنواره ،‌سه طرح برگزیده شناخته خواهند شد .
    دبیر نخستین جشنواره ملی دیوارنگاری مشهد ادامه داد :‌اعضای هیات داوری به صورت میدانی از 50 دیوار بازدید خواهند کرد و مشخصات فنی کار ،‌موضوعیت اثر و همچنین تناسب ان را با محیط و فضا مورد سنجش و ارزیابی قرار می دهند .
    وی گفت در همین راستا فرم های داوری آماده شده است و هر دیوار دارای کد مشخصی است تا کار داوری بدون ذکر نام هیچ یک از هنرمندان دیوارنگاری انجام شود .
    مهدوی خاطرنشان کرد سه نفر برگزیده ی این جشنواره در مراسم اختتامیه ای که 18 آبانماه در مجمتمع امام رضا (ع) برپا خواهد شد ،‌معرفی می گردند و از آنان تقدیر به عمل خواهد آمد .
    کلید واژه ها: دیوارنگاری مشهد -
    تعداد بازدید: 657
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط مدیریت امور هنری انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد