• سه شنبه،05 بهمن 1400
 • ورود
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 570
    کد: 691
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۱/۰۵/۲۲

    21 مرداد ماه ؛ داوری بر روی آثار جشنواره دیوارنگاری مشهد

    به گزارش خبرنگار ما ،‌ جشنواره دیوارنگاری امسال برای نخستین بار در مشهد برگزار شد که برنامه ها و محورهای اصلی آن در قالب همایش علمی ، کارگاههای عملی ، ورک شاپ و ... در تابستان جاری با مشارکت گسترده فرهیختگان و هنرمندان همراه بود .
    21 مرداد ماه ؛ داوری بر روی آثار جشنواره دیوارنگاری مشهد
    به گزارش خبرنگار ما ،‌ جشنواره دیوارنگاری امسال برای نخستین بار در مشهد برگزار شد که برنامه ها و محورهای اصلی آن در قالب همایش علمی ، کارگاههای عملی ، ورک شاپ و ... در تابستان جاری با مشارکت گسترده فرهیختگان و هنرمندان همراه بود .
    موضوعات جشنواره امسال عناوینی همچون شهر پایتخت معنوی ایران ، چشمان آینه وار طبیعت ،  شهدا در میان ما زندگی می کنند ، فردوسی و شاهنامه،  فرح بخشی و شادابی مردم شهر و همچنین آداب و رسوم و فرهنگ عامه در نظر گرفته شده است .
    هیئت داوران این جشنواره را اساتیدی همچون دکتر ایرج اسکندری، دکتراصغر کفشچیان مقدم،دکتر عبدالمجیدحسینی راد  و هادی تقی زاده تشکیل می دهند که در ابتدای هفته آینده کار داوری بر روی آثار رسیده را انجام خواهند داد .
    پس از داوری بر روی آثار ، مراحل عقد قرارداد و آماده‌سازی دیوار توسط تیم زیرساز و تیم اجرایی انجام خواهد گرفت و از ابتدای شهریور ماه سال جاری نیز تیم اجرایی جهت ترسیم بر روی دیوارهای کارشناسی شده کار خود را اغاز خواهد کرد .
    به گفته دبیر این جشنواره ،‌حاصل این برنامه هنری که در سطح ملی برگزار شد ،‌دیوارنگاری بر روی بیش از 50 دیوار در سطح شهر مقدس مشهد خواهد بود که با توجه به تعداد زیاد آثار رسیده به دبیرخانه این تعداد افزایش خواهد یافت
    تعداد بازدید: 570
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط مدیریت امور هنری انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد