اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 1555
    کد: 118004
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۱۱/۰۵

    آثار منتخب فراخوان اول جشنواره بهار فیروزه‌ای 96 اعلام شد

    دبیر جشنواره بهار فیروزه‌ای 96 از اعلام نتایج داوری آثار فراخوان المانهای نوروزی 96 مشهد خبر داد.
    آثار منتخب فراخوان اول بهار فیروزه ای 96 مشهد

    به گزارش روابط عمومی مدیریت امور هنری شهرداری مشهد، محمدجواد میری در ابتدا با اشاره به اینکه به دلیل رشد چشمگیر کیفی و کمی آثار ارائه شده در فراخوان المانهای نوروزی 96 فرآیند داوری با جدیت و دقت فراوان انجام شد گفت: همانطور که در فراخوان اول اعلام شده بود آثار ارائه شده توسط هنرمندان جوانی که برای اولین بار مهمان جشنواره های هنری نوروز مشهد بودند در ابتدا توسط هیئت انتخاب بررسی و با دید باز، ارزیابی اولیه شد که در نتیجه آن تعدادی از آثار حذف و تعداد قابل توجهی نیز به هیات داوری نهایی پیشنهاد شدند.

    میری افزود: در این مرحله، داوران به بررسی  آثار ارائه شده پرداختند که درنتیجه اثرها انتخاب و از این تعداد برخی به طور قطعی و برخی دیگر به شرط اعمال اصلاحات تکمیلی، برای اکران در شهر معرفی شد.

    مدیر امور هنری شهرداری مشهد ادامه داد: پس از مشخص شدن آثار منتخب داوران، طبق بند سوم ماده ج فراخوان، هیئت انتخاب بار دیگر آثار راه نیافته را بررسی و تعدادی اثر را مناسب ساخت تشخیص داده، به آثار پذیرفته شده اضافه کرد.

    میری در همین زمینه اضافه کرد: داوران برخی آثار را برای شرکت در فراخوان تزئینات شهری یا ساخت احجام دائم مناسب تشخیص دادند که این آثار به فرایند مربوطه ارجاع گردید.

    دبیر جشنواره بهار فیروزه‌ای 96 در ادامه ابراز امیدواری کرد علاوه بر استفاده دوباره از آرایه های ساخته شده در بهار گذشته، در نوروز 96 نیز زائران ملی و جهانی امام رضا (ع) و همچنین مجاوران آن امام رئوف شاهد حداقل 150 آرایه هنری جدید در نتیجه دو فراخوان اول و دوم (تزیینات شهری) در شهر باشند.

    محمدجواد میری در انتها با اشاره به فراخوان دوم جشنواره بهار فیروزه‌ای، از هنرمندان دعوت کرد آثار خود را در فراخوان دوم جشنواره بهار فیروزه‌ای 96 هم به رقابت بگذارند.

    در ادامه اسامی هنرمندان و کد اثر منتخب آنها در فراخوان اول جشنواره بهار فیروزه‌ای 96 منتشر می‌شود.

     

     

     

     

    تعداد بازدید: 1555
    مهدی زارع
    12:35  1395/11/13
    0 0
    سلام
    بخشی از آثار مناسب شرکت در فراخوان تزئینات ارزیابی شده و نتایج این فراخوان به طور جداگانه اعلام خواهد شد
    6 111
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط مدیریت امور هنری انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد