اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 488
    کد: 127980
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۱۲/۲۰
    پنجمین فراخوان بهار فیروزه ای 96

    سرود های شهری نوروزی مشهد

    فراخوان سرود های شهری بهار فیروزه ای96 در مشهد
    فراخوان سرودهای شهری بهارفیروزه ای 96 مشهد
    پنجمین فراخوان بهار فیروزه‌ای ۹۶ با مضمون سرودهای شهری مشهد منتشر شد.  برپایه متن این فراخوان، هنرمندان می‌توانند با بازخوانی سرودهای تولید شده خانه هنرمندان مشهد با موضوعات بهار و نوروز، مشهد؛پایتخت فرهنگی جهان اسلام، سرودهای خاطره‌انگیز انقلاب و اقتصاد مقاومتی در این جشنواره شرکت کنند.
     
    شرایط شرکت در این جشنواره بر اساس این فراخوان به این شرح است: «تمامی گروه‌های سرود مشهدی (برادران) اعم از گروه‌های مدارس، مساجد، پایگاه‌های بسیج، و سایر تشکل‌ها و مراکز فرهنگی می‌توانند در این فراخوان شرکت کنند.»
     
    همچنین به منظور شرکت در جشنواره سرودهای شهری بهار فیروزه‌ای،«گروه‌ها باید دست‌کم از دوازده نفر تشکیل شده باشند و تمام اجراها به شکل زنده باشد.» علاوه بر آن  اجراها باید در دو بخش رقابتی و اجراهای پاتوقی در نقاط ثابت و مشخص شده برگزار شود.
     
    اما رقابت‌ها در جشنواره سرودهای شهری بهار فیروزه‌ای به صورت ویژه در 8 روز و 8 نقطه مختلف شهر برگزار می‌شود ودر این رابطه گروه‌های برگزیده اجراهای رقابتی هر روز، در روز بعد اجرای پاتوقی خواهند داشت.
     
     گروه‌های علاقمند باید برای بازبینی اولیه، ساعت 8 صبح روز ۲۸ اسفند در محل پایانه مسافربری حضور داشته باشند جدا از آن گروه‌های سرود سراسر کشور که در ایام نوروز قصد عزیمت به مشهد را دارند نیز می‌توانند در بخش رقابتی جشنواره شرکت نمایند.»
     
    در این فراخوان، آخرین مهلت ثبت نام و اعلام آمادگی برای شرکت در جشنواره سرودهای شهری ۲۶ اسفند ماه سال جاری اعلام شده است و علاقمندان می‌توانند به منظور شرکت در جشنواره با شماره تماس 09159080825اعلام آمادگی کنند و یا آنکه به دبیرخانه جشنواره سرود مشهد واقع در خیابان شهید بهشتی، خانه هنرمندان شهرداری مشهد مراجعه کنند.
     
     
    شماره تلفن 05138413900 و نیز کانال تلگرامی: baharfiroozei96@ و farakhan_sorood@ نیز به منظور اعلام آمادگی هنرمندان در نظر گرفته شده است.
     
    تعداد بازدید: 488
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط مدیریت امور هنری انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد