• پنج شنبه،29 اردیبهشت 1401
 • ورود
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 683
    کد: 799
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۱/۰۶/۱۳
    تنها در ماه گذشته ؛

    118حجم موقت در مشهد مقدس نصب شد

    مدیر امور هنری شهرداری مشهد گفت : تنها در یک ماه گذشته 118 اثر حجمی موقتی در سطح شهر مقدس مشهد نصب گردیده که این تعداد نسبت به سال گذشته دارای رشد قابل توجهی است .
    هنری
    به گزارش خبرنگار ما ‌، ‌هادی مظفری اظهار داشت :‌ در راستای اجرای پروژه های هنری در سطح شهر و فضاسازی معابر ،‌ چهره شهر مشهد همگام با مناسبت های ویژه دستخوش تغییرو تحولات لازم شد .
    وی افزود :‌ نصب آثار حجمی به صورت موقت یکی از مجموع کارهای مدیریت امورهنری است که در کنار دیگر عملیات فضاسازی و جای گیری یادمان های دائمی پیگیری می شود .
    مدیر امور هنری شهرداری مشهد ضمن تاکید بر ادامه روند فعالیت های هنری در سطح شهر گفت فعالیت های این مدیریت تنها به ایام نوروز در در قالب برنامه فستیوال بزرگ استقبال از بهار خلاصه نمی شود ،‌بلکه در طی سال و در مناسبت های مختلف مذهبی و فرهنگی نیز این فعالیت ها استمرار دارد .
    مظفری گفت تلاش می کنیم تا هویت حجمی مشهد مقدس را متناسب با فضای فرهنگی آن تعریف و اجرا نماییم .
    وی در پایان خاطرنشان کرد :‌ برپایی جشنواره های دیوارنگاری و یادمان های شهری ،‌همچنین جشنواره ملی عکس مشهد در سطح ملی و انتشار فراخوان های هنری متعدد مبنی بر فضاسازی شهر در ایام و مناسبت های ویژه و همچنین نصب و جایگیری چندین المان دائم و نقش برجسته تا پایان ماه مبارک رمضان در کنار دیگر برنامه های پیش رو از جمله برخی از فعالیت های صورت گرفته توسط این مدیریت محسوب می شود .
    کلید واژه ها: حجم موقت -
    تعداد بازدید: 683
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط مدیریت امور هنری انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد