اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 393
    کد: 22286
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۱/۱۲/۲۲
    شهردار مشهد:

    نیمی از یادمان های نوروز 92 مشهد ماندگار می شوند

    شهردار مشهد گفت: امسال یادمان‌ها با کیفیت بهتر از سال‌های گذشته ساخته شده که از 25 اسفند ماه در محیط شهری به نمایش گذاشته می‌شوند.
    نیمی از یادمان های نوروز 92 مشهد ماندگار می شوند

    به گزارش خبرنگار ما سید محمد پژمان در جمع خبرنگاران اظهار داشت :  کارکنان شهرداری در حوزه‌های مختلف در حال آمادگی شهر برای نوروز با گل‌کاری، تزئین شهر، نصب المان‌ها و .. هستند تا شهر برای نوروز آماده شود.

    وی ادامه داد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته نیمی از المان‌های نوروز دائمی خواهند بود و برای صرفه‌جویی نیم دیگر دوسالانه در سطح شهر نصب خواهند شد.
    پژمان تاکید کرد: هر سال برای یادمان ها چند موضوع هدف گیری می‌شود که در این زمینه نیز فراخوان هایی نیز صورت می گیرد که در این بین موضوعی که شهرداری روی ان جدی بوده و اهمیت خاصی برای آن دارد مسئله فرهنگ رضوی به عنوان امری محوری در طراحی المان‌ها است.
     پژمان تاکید کرد: برای ایام نوروز برای آراستگی شهر با کاشت گل و گیاه و المان‌های هنری مشابه سال‌های گذشته کار می‌شود.
    به گفته وی از آن جایی که در 5 فرودین شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) است از همین رو شهرداری نه تنها طرح‌های نوروزی خود را مطابق با این عنوان و مادر برگزیده است بلکه به مدت 3 روز که یک روز قبل از روز شهادت خواهد بود شهر متناسب با این ایام آماده خواهد شد.
    پژمان با اشاره به ورودی‌های سطح شهر مشهد تصریح کرد: مبادی ورودی نخستین صحنه‌ای است که افراد با ورود به یک شهر با آن مواجه می‌شوند بنابراین برای آراستگی ورودی‌های شهر مشهد فعالیت‌هایی در ورودی شرقی و محور سرخس با بلوار میامی و محور کلات انجام شده و توانسته بخش زیادی از نارسایی‌ها را کاهش دهد.
    تعداد بازدید: 393
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط مدیریت امور هنری انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد