اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 848
    کد: 23873
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۲/۰۲/۰۱

    یادمان «نه نه سرما» ؛ برترین اثر هنری بهار 92 مشهد شد

    در مراسم تجلیل از دست اندرکاران استقبال از بهار سال 92، المان ننه سرما به عنوان المان برتر معرفی واز سازنده این اثر هنری تقدیر شد.
    یادمان «نه نه سرما» ؛ برترین اثر هنری بهار 92 مشهد شد
    به گزارش خبرنگار ما ، این مراسم روز گذشته با حضور شهردار مشهد ، استاندار خراسان رضوی و مسئولان شهری و استانی و همچنین هنرمندان در سالن صبا برگزار شد .
    ،شهردار مشهد در این مراسم که با حضور استاندار خراسان رضوی و مسئولان شهری و استانی در سالن صبا برگزار شد اظهار کرد: اقدامات صورت گرفته توسط شهرداری در اجرای برنامه های استقبال از بهار، باعث ایجاد توقع در بین شهروندان سایر کلانشهرهای کشور شده، به صورتی که شهروندان سایر کلانشهرها نیز خواستار اجرای برنامه های مشابه در شهر خود شده اند.
    سید محمد پژمان تصریح کرد: برنامه های استقبال از بهار ،امروز به عنوان الگو برای سایر کلانشرها تبدیل شده و به عنوان یک الگوی ملی در کشور مطرح شده است.
    وی خاطر نشان کرد: در اجرای برنامه‌های استقبال از بهار، توجه ویژه ای به فضای سبز و کاشت گل‌های مناسب فصل بهار صورت گرفته، به صورتی که امسال در ایام سال جدید بیش از 7 میلیون و پانصد هزار شاخه از انواع گل‌های مختلف در سطح شهر مشهد کاشته شد.
    شایان ذکر است در پایان این مراسم از دست اندرکاران اجرای برنامه های استقبال از بهار توسط استاندار خراسان رضوی و شهردار مشهد،تقدیر به عمل امد.
    گفتنی است ؛ این المان در میدان پارک – پایانه آزادی- پیاده روی جنب بلوار ،قبل از نرده قرار دارد و هنرمند این اثر خانم مینا احمدی می باشد.
    تعداد بازدید: 848
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط مدیریت امور هنری انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد