اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 303
    کد: 162542
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۸/۲۷

    هنرمندان ملی مشتاق همکاری با شهر مشهد هستند.

    در نشست با دبیر انجمن مجسمه سازان کشور و دبیر بخش مجسمه سازی جشنواره فجر، در خصوص همکاری های دوجانبه و برگزاری جشنواره های معتبر ملی تبادل نظر شد.
    نشست با انجمن مجسمه سازان

    در نشست با دبیر انجمن مجسمه سازان کشور و دبیر بخش مجسمه سازی جشنواره فجر، در خصوص همکاری های دوجانبه و برگزاری جشنواره های معتبر ملی تبادل نظر شد.

    به گزارش روابط عمومی اداره هنری شهرداری مشهد، در این نشست که به میزبانی اداره هنری شهرداری مشهد برگزار گردید، حسن زاده رییس اداره هنری، با بیان اینکه شهر مشهد بواسطه پشتوانه فعالیت های هنری یک دهه اخیر، توانسته است به تجربیات ارزنده ای در خصوص هنر شهری دست یابد افزود؛ این حرکت رو به جلو می تواند با مشارکت انجمن های تخصصی خصوصا در حوزه یادمان دائم و مجسمه های شهری سرعت بیشتری یابد.

    در این نشست عباس مجیدی دبیر انجمن مجسمه سازان ایران نیز، با ابراز خرسندی از حضور در شهر مشهد عنوان نمود، هنرمندان ملی، مشتاق همکاری با شهر مشهد هستند و انجمن مجسمه سازان می تواند در این خصوص ظرفیت های موجود را فعال نماید.

     در این نشست درباره الزامات و امکان برگزاری رویداد ملی در حوزه مجسمه سازی شهری با محوریت شهر مشهد نیز بحث و تبادل نظر گردید.

     

     

     

    تعداد بازدید: 303
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط مدیریت امور هنری انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد