• پنج شنبه،06 آبان 1400
 • ورود
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 326
    کد: 177263
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۴/۰۳

    داوری مرحله اول آثار «نقوش ماندگار شهری» انجام شد

    داوری مرحله اول ۱۳۳ اثر از فراخوان آثار «نقوش ماندگار شهری» که در راستای افزایش روحیه نشاط و امید و زیبایی سیما و منظر شهری منتشر شده بود، انجام گردید.
    داوری مرحله اول آثار «نقوش ماندگار شهری» انجام شد
    داوری مرحله اول ۱۳۳ اثر از فراخوان آثار «نقوش ماندگار شهری» که در راستای افزایش روحیه نشاط  و امید و زیبایی سیما و منظر شهری منتشر شده بود، انجام گردید.
     
    به گزارش روابط عمومی سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد ، براساس این فراخوان ۵۰ هنرمند از سراسر کشور تعداد ۱۳۳ اثر را برای طراحی در دیواره پل‌ها و تقاطع‌های مشهد به دبیرخانه ارسال کردند.
     
    علاوه بر مشارکت هنرمندان مشهدی، علاقه مندانی از شهرهای تهران، شیراز و رشت هم در این فراخوان شرکت کردند. براساس این فراخوان از ۸ مکان اعلام شده، طرح ۵ مکان در مرحله اول داوری انتخاب شد.
     
    داوری این فراخوان در مرحله اول توسط حسین ششکلانی، امیر بیات‌مختاری، مزدا نوبری، محمدرضا نوروزی و حسن نوری از معاونت فنی و عمرانی شهرداری مشهد صورت پذیرفت.
     
    شایان ذکر است، آثار پذیرفته شده در مرحله اول داوری نسبت به مکان‌ها و موضوعاتی که در فراخوان اعلام شده بود، نیاز به اصلاحات داشت که به هنرمندان اعلام شد تا پس از اعمال تغییرات، تایید نهایی و تهیه آنالیز، اقدامات اجرایی انجام شود.
     
    تعداد بازدید: 326
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط مدیریت امور هنری انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد