اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 232
    کد: 180644
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
    در جلسه تبیین بخش گلستان جشنواره هنرهای شهری مطرح شد

    ایجاد توازن در جانمایی المان‌های گل و هنری در نوروز ۹۹

    جلسه تبیین بخش گلستان خانه بهار ۹۹ با حضور مدیرعامل خانه هنرمندان، مدیر عامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری مشهد و جمعی از هنرمندان برگزار شد.
    ایجاد توازن در جانمایی المان‌های گل و هنری در نوروز ۹۹
     به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد، بر اساس سلسله نشست‌ها با محوریت خانه بهار، روز گذشته جلسه تبیین بخش «گلستان» در جشنواره خانه بهار ۹۹ در خانه هنرمندان برپا شد.
     
    در این جلسه سلامی، مدیر عامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری مشهد به همراه اعضاء دبیرخانه سومین جشنواره هنرهای شهری مشهد توضیحاتی را در خصوص بخش گلستان ارائه دادند و به موضوعات مندرج در فراخوان و ویژگی‌های بخش گلستان که شامل گل آرایی و طراحی فضای سبز است، پرداختند.
     
    اولویت‌ها و نحوه انجام کار برای هنرمندان و افرادی که به صورت سالیانه با جشنواره خانه بهار به خصوص حوزه گل‌آرایی و طراحی فضای سبز همکاری می کنند، تبیین شد. همچنین در این جلسه به ابهامات برخی از هنرمندان پاسخ داده شد.
     
    در این نشست مقرر شد تعامل بین دبیرخانه جشنواره خانه بهار، سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری و سازمان اجتماعی و فرهنگی ایجاد شود تا فرایند‌های جشنواره با کیفیت و سرعت بیشتری انجام شود. همچنین ویژگی‌های بخش گلستان در این جشنواره تشریح شد تا زمینه‌های فعالیت هنرمندان مشخص شود.گفتنی است که این نشست با استقبال خوبی از سوی هنرمندان رو به رو شد.
     
    ضمنا قرار است طی برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته مبنایی برای ایجاد تعادل در بخش المان‌های گل، ایجاد شود تا توازنی با هدف جانمایی المان‌های گل، هنری و آذین‌بندی در شهر برقرار شود. مدیریت شهری تا طراحی منظر به شیوه  مناسبی انجام شود و در این راستا هنرمندان می‌توانند پیشنهادات خود را جهت جانمایی المان‌های مختلف در نقاط مختلف شهر ارائه دهند.
    تعداد بازدید: 232
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط مدیریت امور هنری انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد