• پنج شنبه،06 آبان 1400
 • ورود
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 258
    کد: 180792
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۵/۲۴
    باحکم شهردار مشهد

    دبیر سومین جشنواره هنرهای شهری مشهد منصوب شد

    طی حکمی از سوی شهردار مشهد، «صدرا یوسفی» به عنوان دبیر سومین جشنواره هنرهای شهری مشهد منصوب شد.
     دبیر سومین جشنواره هنرهای شهری مشهد منصوب شد
     به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد، محمدرضا کلایی در حکم انتصاب دبیر سومین جشنواره هنرهای شهری مشهد، به بهره‌مندی از ظرفیت‌های فرهنگی و توانمندی‌های هنرمندان، نخبگان و شهروندان در فضاآرایی و فراهم آوردن محیطی فرح‌بخش و با نشاط در آستانه رویش دوباره طبیعت در بهار 99 تاکید کرده است. یوسفی سال گذشته نیز دبیر دومین جشنواره هنرهای شهری بود و امسال برای دومین سال متوالی این مسئولیت را بر عهده خواهد داشت.
     
    انتصاب دبیران تخصصی جشنواره
     
    همزمان با انتصاب دبیر جشنواره خانه بهار ۹۹، دبیرخانه این جشنواره نیز، اسامی دبیران تخصصی این دوره را اعلام کرد. احمدرضا سلامی، مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری مشهد به عنوان دبیر بخش گلستان این دوره از جشنواره ایفای مسئولیت می‌کند. علیرضا شیخی، به سمت دبیر بخش دانشگاهی خانه بهار ۹۹ انتخاب شده، وی دارای مدرک دکترای تاریخ هنر اسلامی و استادیار دانشگاه هنر تهران است. 
     
    همچنین مهدی صحراگرد، دارای مدرک دکترای تاریخ تطبیقی-تحلیلی هنر اسلامی و مدیر گروه معماری دانشگاه آزاد اسلامی، دبیری بخش یادمان موقت جشنواره را عهده‌دار خواهد بود.
     
    لادن اورنگی، در این دوره از جشنواره، دبیر بخش نقاشی دیواری است. وی کارشناس ارشد دانشگاه هنر و معماری دانشگاه آزاد است و در کارنامه فعالیت‌های هنری او تدریس در دانشگاه، دبیری و داوری چندین دوره جشنواره‌های نقاشی دیده می‌شود.
     
    بخش نمایش جشنواره خانه بهار نیز با دبیری سیدجواد اشکذری فعالیت خود را آغاز می‌کند. عضویت در هیات مدیره انجمن هنرهای نمایشی استان، نویسندگی و کارگردانی نمایش، از جمله سوابق هنری او در عرصه تئاتر است. 
     
    در بخش گرافیک شهری هم احسان مهدوی به عنوان دبیر حضور خواهد داشت. او کارشناس ارشد گرافیک است و علاوه بر تدریس در دانشگاه، در انجمن طراحان گرافیک ایران عضویت دارد. مهدوی در سال ۹۷ نیز دبیر اولین جشنواره هنرهای شهری مشهد بود.
     
    همچنین مهدی اشراق، دبیری بخش آذین‌بندی خانه بهار ۹۹ را بر عهده خواهد داشت. وی دارای مدرک دکترای فلسفه هنر و استادیار دانشگاه است و عضویت در هیات داوران چندین دوره از نمایشگاه‌های هنری ملی و منطقه‌ای را در کارنامه دارد.
     
    تعداد بازدید: 258
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط مدیریت امور هنری انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد