• پنج شنبه،06 آبان 1400
 • ورود
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 300
    کد: 181482
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
    براساس اطلاعیه دبیرخانه سومین جشنواره هنرهای شهری مشهد اعلام شد؛

    تمدید آغاز ثبت نام و پذیرش آثار بخش گلستان در سومین جشنواره خانه بهار

    با توجه به درخواست هنرمندان عزیز و تصمیم شورای سیاست گذاری زمان ثبت نام و دریافت آثار در بخش گل آرائی و طراحی هنر های فضای سبز از ۷ شهریور به ۱۴ شهریور ماه به مدت یک هفته تمدید شد.
    خانه بهار

     به گزارش دبیرخانه سومین جشنواره هنرهای شهری مشهد، طراحی احجام، سازه‌ها، مونومان های ترکیب شده با گل باید به نحوی باشد که بیشترین حجم، به گل اختصاص پیدا کند.
    شایان ذکر است، طراحی گل‌آرایی میادین و رفیوژه‌ها و لچکی های مهم شهری به صورت کامل شامل گل‌آرایی درکف، طراحی المان‌های متناسب با موقعیت مکانی واجتماعی، تزئینات شهری، نورپردازی و استفاده از سنگ، آب و سازه‌های موقت در تلفیق با گل وگیاه در بخش گلستان است.
    هنرمندان عزیز باید توجه کنند، طراحی تزئینات شهری ترکیبی (فضای سبز شهری موجود و الحاقات هنری) و طراحی گل جای های زمینی، دیواری و حجمی هم شامل این بخش است.
    براساس اطلاعیه صادر شده، 14 شهریورماه، آخرین مهلت ارسال آثار بوده ، نتایج اولیه در پایان شهریور اعلام می‌شود و مهر و آبان نیز شاهد برگزاری کارگاه های آموزشی هستیم.
    گفتنی است  هفته اول مجموعه نشست های تخصصی پیرامون هنر شهری "زیبا شهر" با عنوان  گل آرایی و طراحی فضای سبز  تلفیق هنرهای شهری با هنر باغبانی، گل آرایی و طراحی فضای سبز شهری روز چهارشنبه ۶ شهریور ساعت 10 الی 12:30 در فرهنگسرای کودک و آینده برگزار خواهد شد.
    به منظور آگاهی از شرایط شرکت در فراخوان و دریافت فرم، اینجا کلیک کنید.
    بر این اساس هنرمندان محترم می توانند از ۷ شهریور لغایت ۱۴ شهریور نسبت به ثبت نام و ارسال طرح های پیشنهادی خود از طریق وب سایت خانه بهار به نشانی
    khanebahar.ir مراجعه نمایند.

     

    تعداد بازدید: 300
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    1 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط مدیریت امور هنری انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد