اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 257
    کد: 182934
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۶/۳۰
    با حضور دانشگاه های هنر سراسر کشور صورت میگیرد؛

    برگزاری بخش دانشگاهی در جشنواره خانه بهار ۹۹

    دبیر بخش دانشگاهی سومین جشنواره هنرهای شهری مشهد از استقبال دانشگاه های هنر سراسر کشور در مشارکت با جشنواره خانه بهار خبر داد.
    برگزاری بخش دانشگاهی در جشنواره خانه بهار ۹۹
    به گزارش دبیرخانه سومین جشنواره هنر های شهری مشهد ،علیرضا شیخی با بیان این مطلب افزود: برگزاری نشست مدیران گروه هنر دانشگاه‌های سراسر کشور که در نیمه شهریور ماه جاری صورت گرفت گام مثبتی در پیشبرد اهداف بخش دانشگاهی بود که در خصوص تبیین، فرایند و جزئیات جشنواره مذاکراتی انجام شد.
     
    به گفته وی، در این نشست که با استقبال اساتید دانشگاه رو به رو شد مقرر گردید ساز و کار اجرایی مشارکت دانشجویان در این جشنواره و همزمان با آغاز سال تحصیلی 98 با محوریت دانشکده های هنر صورت پذیرد.
     
    دبیر بخش دانشگاهی سومین جشنواره هنرهای شهری مشهد خاطر نشان کرد: دانشجویان برای شرکت در این جشنواره دانشجویان می‌توانند در گروه‌های حداقل ۳ نفره به همراه یک استاد راهنما، طرح‌های پیشنهادی خود را منطبق با بخش ها و محور های جشنواره را آماده و تا نیمه آذر ماه از طریق سایت جشنواره خانه بهار ارسال نمایند.
     
    شیخی در ادامه گفت: برای تبیین هر چه بیشتر بخش دانشگاهی نشست هایی  با حضور دانشجویان دانشگاه های هنر سراسر کشور در شهرهای مختلف کشور برگزار خواهد شد که زمان و اطلاعات این نشست ها به زودی اعلام می‌گردد.
     
    وی با بیان اینکه بخش دانشگاهی برای نخستین بار در جشنواره خانه بهار گنجانده شده است، افزود: مشارکت قشر دانشگاهی و استفاده از فکر و جسارت دانشجویان قطعا اثرات مثبتی را در پی خواهد داشت.
     
    شیخی در توضیح بیشتر این موضوع بیان کرد: جهت اطلاع‌رسانی بهتر از روند برگزاری جشنواره پوستر و فراخوان به دانشگاه‌های سراسر کشور ارسال می‌شود تا دانشجویان با اطلاعات بیشتر در این حوزه مشارکت داشته باشند.
    تعداد بازدید: 257
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    1 1
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط مدیریت امور هنری انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد