اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 332
    کد: 183740
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
    به همت خانه هنرمندان صورت می‌گیرد؛

    راه‌اندازی خانه گرافیک در مشهد

    مدیرعامل خانه هنرمندان مشهد از راه‌اندازی خانه گرافیک در مشهد در آینده‌ای نزدیک خبر داد.
    راه‌اندازی خانه گرافیک در مشهد
     به گزارش خانه هنرمندان مشهد، صدرا یوسفی با اشاره به برگزاری نشست هم اندیشی با موضوع راه اندازی خانه گرافیک در این خصوص اظهار کرد: جمع کثیری از طراحان گرافیک و چهره‌های شاخص هنری درجه یک و اساتید دانشگاه با حضور در نشست هم اندیشی در مورد جزئیات تاسیس خانه گرافیک به اجماع و اتفاق نظر برسند.
     
    وی در خصوص شکل‌گیری و مصوبات خانه گرافیک توضیحاتی را ارائه داد و گفت: با تاسیس خانه هنرمندان این بستر فراهم شده تا رشته‌های تخصصی هنری بتوانندظرفیت‌ها و پتانسیل‌های خود را ارائه دهند.
     
    مدیرعامل خانه هنرمندان مشهد ادامه داد: در این نشست، طراحان گرافیک نظرات و پیشنهاداتی را ارائه دادند که بدون شک در جریان راه‌اندازی خانه گرافیک از این موارد استفاده خواهد شد.
     
    یوسفی تصریح کرد: در ادامه هیات موسس خانه گرافیک مشهد مشخص شد تا پیش‌نویس اساسنامه تنظیم گردد و پس از ارسال پیش‌نویس برای اعضای جلسه در خصوص جمع‌بندی نهایی، طی برگزاری نشستی، فرایند اجرایی خانه گرافیک مشخص شود.
     
    مهدی یک پسر از اساتید صاحبنظر گرافیک در خصوص برگزاری این جلسه ابراز خرسندی کرد و گفت: سال هاست آرزوی هنرمندان رشته گرافیک برگزاری چنین جلسه ای بود که به همت خانه هنرمندان اتفاق افتاد امیدوارم برنامه ریزی های صورت گرفته ادامه یافته و با راه اندازی خانه گرافیگ هنرمندان این رشته به اهداف خود نزدیک شوند.
     
    مهدی اشراقی، استاد گرافیک نسبت به کلیت کار ابراز امیدواری کرد و افزود: راه اندازی خانه گرافیک اقدام ارزشمندی است اما نیاز به آسیب شناسی دارد که در این هم اندیشی فرصتی پیش نیامد و قطعا در جلسه ای دیگر مواردی را با مسئولان و متولیان در میان خواهم گذاشت.
     
    مصطفی معمی وند، گرافیست فعال در خصوص راه اندازی خانه گرافیک مشهد گفت: اتفاق مبارکی است و باید برای هنرمندان پشتوانه حقوقی داشته باشد.
     خانه گرافیک باید اعتبار داشته باشد و فعالیت آن مثمرثمر باشد و کیفیت توان طراحان آن اهمیت بسیاری دارد.
     
    حمید رضا فلفلانی، گرافیست پیشکسوت در این باره نیز اظهارکرد: راه اندازی خانه گرافیک مشهد اقدام فوق العاده ای است و هویتی را به شخصیت های گرافیست می دهد و این اقدام ارزشمندی است و شکل گیری خانه ای که به طراحان تعلق داشته باشد آرزویی بوده که به تحقق رسیده است و باید قدر آن را دانست و غیر از مطالبات شخصی و اتفاق مهم این است که مجموعه ای با حمایت شهرداری راه اندازی می شود که به این قشر هویت خواهد داد.
    تعداد بازدید: 332
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    1 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط مدیریت امور هنری انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد