اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 243
    کد: 184631
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
    دبیر بخش یادمان های شهری سومین جشنواره هنرهای شهری مشهد خبرداد؛

    رضایت شهروندان در اجرای یادمان های بهار ۹۹ در اولویت است

    مهدی صحراگرد گفت: هرساله در روند برگزاری سومین جشنواره هنر های شهری مشهد به بخش یادمان های شهری توجه ویژه ای می شود و رضایت شهروندان در اولویت می باشد.
    رضایت شهروندان در اجرای یادمان های بهار ۹۹ در اولویت است
    به گزارش دبیرخانه سومین جشنواره هنر های شهری مشهد ، دبیر بخش هنر های نمایشی سومین جشنواره هنرهای شهری مشهد  گفت : بخش‌ یادمان های شهری آثار حجمی شامل احجام و مجسمه با توجه به موضوعات پیشنهادی فراخوان و سازه های نورانی و ایده های جذاب با بکارگیری فن آوری های نوین در حوزه نور پردازی شهری را شامل می شود.
     
    صحراگرد در خصوص نحوه ارائه آثار خاطر نشان کرد: آثار پرینت ۵۰ در ۷۰ شامل سه عکس از زوایای مختلف ماکت با نمای سه بعدی می باشد به گونه ای که تمام ابعاد و زوایای اثر رنگ و بافت آن قابل مشاهده باشد.
     
    دبیر بخش یادمان های شهری سومین جشنواره هنرهای شهری مشهد  افزود :آخرین مهلت ثبت‌نام در سایت جشنواره و ارسال طرح و یا ایده به دبیرخانه پانزدهم آبان‌ماه ۹۸ است، اعلام نتایج نهایی و آغاز آنالیز وعقد قرارداد یکم دی ماه ۹۸ صورت می گیرد.
     
    صحراگرد در خصوص دریافت جزئیات فراخوان جشنواره گفت: هنرمندان می توانند برای اطلاع از جزئیات فراخوان بخش یادمان های شهری و نحوه ارائه اثر به آدرس www.khanebahar.ir  مراجعه کنند.
    تعداد بازدید: 243
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط مدیریت امور هنری انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد