اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 436
    کد: 185227
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۷/۲۸
    سرپرست سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد خبر داد:

    برگزاری نخستین سمپوزیوم مجسمه‌سازی مفاخر و شهدا

    محمد محسن مصحفی، سرپرست سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد از برگزاری نخستین سمپوزیوم مجسمه‌سازی مفاخر و شهدای مشهد خبرداد.
    برگزاری نخستین سمپوزیوم مجسمه‌سازی مفاخر و شهدا
    به گزارش روابط عمومی سازمان اجتماعی و فرهنگی، محمدمحسن مصحفی گفت: شهرداری مشهد با توجه به ماموریت‌های خود در راستای بهبود سیما و منظر شهری و با هدف تجلیل از مقام والای شهدا و مفاخر فرهنگی، علمی شهر، در نظر دارد از ظرفیت هنرمندان مجسمه‌سازی کشور بیش از پیش بهره ببرد. به همین منظور با مشارکت هنرمندان مجسمه‌ساز، نخستین سمپوزیوم مجسمه¬سازی مفاخر مشهد از تاریخ دوم تا هشتم آذر ماه سال جاری برگزار خواهد شد.
    مصحفی افزود: این سمپوزیوم با هدف معرفی مفاخر و چهره‌های شاخص مشهد، با استفاده از آرایه‌های هنری، توسعه فعالیت‌های هنر شهری و فراهم آوردن شرایط آفرینش اثر هنری توسط هنرمندان برگزار می‌شود.
    وی تصریح کرد: داوطلبان شرکت در سمپوزیوم باید دارای سابقه موثر، تجربه طراحی و ساخت سردیس باشند و ستاد اجرایی سمپوزیوم انتخاب هنرمندان براساس رزومه و سوابق هنری مرتبط را بر عهده دارد.
    علاقه‌مندان تا دهم آبان‌ماه 98 فرصت دارند در این سمپوزیوم ثبت‌نام کنند و نتایج در بیستم همین ماه اعلام خواهد شد. سمپوزیوم مجسمه‌سازی مفاخر و شهدا از دوم تا هشتم آذرماه سال‌جاری برگزار می‌شود. 
    گفتنی است برای دریافت متن فراخوان  اینجاکلیک کنید، همچنین متقاضیان می‌توانند از طریق تلفن  ‏0513-8413900 داخلی 106 یا مراجعه به خانه هنرمندان مشهد، واقع در انتهای خیابان شهید بهشتی، بوستان کوهسنگی، کسب اطلاع کنند. 
     
    تعداد بازدید: 436
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    2 2
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط مدیریت امور هنری انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد