• سه شنبه،05 بهمن 1400
 • ورود
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 864
    کد: 12040
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۱/۰۶/۲۶
    همزمان با ایام دهه کرامت صورت می گیرد ؛‌

    آذین بندی خیابان ها ، پل گالری ها و نصب 110 المان شهری در مشهد

    همزمان با نزدیک شدن به ایام مبارک دهه کرامت، مشهد مقدس با نصب المان های موقت و اجرای پروژه های آذین بندی به استقبال این ایام مبارک می رود .
    آذین بندی خیابان ها ، پل گالری ها و نصب 110 المان شهری در مشهد
    به گزارش  خبرنگار ما،‌ مدیر امور هنری شهرداری مشهد ضمن بیان این خبر اظهار داشت : امسال در مجموع 110 المان شهری به صورت موقتی در مشهد نصب و جای گیری خواهد شد که از این تعداد 55 یادمان با موضوعات مرتبط با امام رضا (ع) و 40 المان نیز در راستای عناوین ارزشمند دفاع مقدس خواهند بود .
    هادی مظفری افزود : 80 پروژه آذین بندی با پارچه در تقاطع های غیرهمسطح نیز انجام می شود تا چهره شهر همگام با این مناسبت های عزیز رنگ و بویی نو و جدید به خوب بگیرد .
    مدیر امور هنری شهرداری مشهد در بخش دیگر سخنانش اظهار داشت : امسال در ایام دهه کرامت پل گالری های مشهد مقدس نیز چهره ای متفاوت به خود خواهند گرفت و در همین راستا عملیات  تعمیر ،‌بازسازی ، رنگ آمیزی و همچنین آماده سازی پل ها به منظور تبدیل شدن به شرایط یک نمایشگاه هنری انجام شده است .
    مظفری ادامه داد :‌در دهه مبارک کرامت ،‌پل گالری ها ی مشهد بهترین نوع محتوا را تجربه خواهند کرد و نمایشگاه های هنری مختلفی با موضوعات مرتبط با مناسبت های دهه کرامت و میلاد علی بن موسی الرضا (ع) و بزرگداشت دفاع مقدس برپا می گردد .
    وی گفت :‌ امسال در مجموع 29 پل گالری آماده سازی شده است که 13 پل میزبان آثار هنری مرتبط با دفاع مقدس خواهد بود و 16 پل گالری نیز به اکران 100 اثر برتر تولیدات جشنواره بزرگ امام رضا (ع) اختصاص دارد .
    مدیرامور هنری شهرداری مشهد تصریح کرد به منظور فضاسازی مناسب خیابان ها موضوعات پل گالری ها متناسب با عناوین خیابان ها و مکان آنها در نظر گرفته شده است و در همین راستا پل گالری هایی که در خیابان های اطراف حرم مطهر واقع شده اند به نمایش آثار مرتبط با سیره رضوی اختصاص یافته و پل گالری هایی که به عنوان مثال در محدوده خیابان جانباز و یا ... قرار گرفته اند ،‌آثار مرتبط با دفاع مقدس را نمایش خواهند داد .
    کلید واژه ها: دهه کرامت مشهد -
    تعداد بازدید: 864
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط مدیریت امور هنری انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد